Erotická masáž z pohodlia domova

Ak sa o tantrické erotic massage zaujímate, určite už viete, že dokážu zmierniť fyzické aj psychické napätie, zlepšiť krvný obeh a rozptýliť pozitívnu energiu do celého vášho tela. Ale čo je nemenej dôležité, tantrické masáže vás dokážu aj poriadne rozpáliť a prebudiť vo vás sexuálnu energiu! Vravíte, že by ste čosi podobné chceli zažiť s partnerom alebo partnerkou?  Tak skúste tantrickú masáž pre páry. Alebo si prečítajte tento článok a skúste sa potešiť navzájom doma! Prinášame vám totiž trošku inšpirácie pre vašu domácu tantrickú masáž.
Takže ako na to? V prvom rade si partnera pekne vyzlečte a položte na posteľ. Nie je na škodu, ak pripravíte príjemnú atmosféru. Možno v podobe jemnej hudby alebo vonných sviečok. Je to na vás. Vy predsa najlepšie viete, čo sa partnerovi páči. No späť k masáži. Do dlaní si nakvapkajte zopár kvapiek masážneho oleja a poriadne si ruky navzájom o seba pošúchajte. Zohrejú sa a zároveň sa olej rozptýli po vašich dlaniach. Partnera začnite masírovať v dolnej časti chrbta, smerom nahor. Nechajte svoje ruky kĺzať sa tam a späť v pravidelných rytmoch. A hlavne – jemne! Nie ste tu predsa od toho, aby ste mu narovnali chrbát, či uľavili od bolesti.

masérka, salón

A to smerom od stredu chrbtice k stranám. Uvidíte, ako príjemne to naňho bude pôsobiť, keď sa vaše ruky skĺznu od stredu chrbta až k bokom. Tento pohyb pravidelne opakujte. Ak budete masírovať jemne, na bokoch chrbta ho to príjemne pošteklí. Takto postupujte od krku až k zadku. A nevynechajte ani ten!
Teraz tak trochu zmeníte smer. Nebudete smerovať od stredu chrbtice na boky, ale naopak. Dajte ruky na boky partnera a vytiahnite ich smerom k chrbtici. Dajte ruky na pás partnera a vytiahnite smerom k chrbtici. A potom na boky hrudníka a do podpazušia a opäť ťahajte smerom hore.
Už ste niekedy hnietli cesto? Tak to isté spravíte s partnerovým telom! Uchopte pokožku medzi palec a ostatné prsty a v plynulých pohyboch prechádzajte po celom tele. Pozor! Netlačte silno, aby to nebolo bolestivé. Mäsité časti ako zadok, zvládnu aj silnejší tlak. Ale napríklad na hrudník musíte jemnejšie.
Nechajte vaše prsty premeniť sa na pierka. Nech sa ľahučko dotýkajú tela vášho partnera. Prechádzajte mu jemne všade – od prstov na nohách až po temeno. Ak máte nechty, môžete použiť aj jemné poškrabkanie. Robte to aspoň päť minút. A viete, ako to môžete ešte vylepšiť? Namiesto prstov použite vaše dlhé vlasy!

ženské pery

Stehná sú veľmi erotogénna zóna. Ich masáž je teda veľmi príjemná. Postupujte po celých nohách. Začnite stehnami a skončite až medzi prstami na nohách, ktoré takisto naolejujte. Spravte tak najprv s jednou nohou a potom s druhou. A to najlepšie na záver. Nezabudnite sa venovať aj spodku chodidla partnera. Dlaňou kĺžte od prstov k päte a naspäť.
Doteraz ležal partner na bruchu, teraz si ho otočíte na chrbát. Určite zbadáte, že má na perách úsmev. Veď masáž bola naozaj príjemná a zmyselná. No teraz je čas venovať sa bruchu, hrudníku a prsiam. Naolejované dlane dajte na dolnú časť pupka a stúpajte až k bradavkám a potom späť k pupku. Aj v tomto prípade môžete použiť vlasy. Uvidíte, že partner bude vrnieť blahom!