Keď zlá energia prekáža

Na začiatku vychádzajme z toho, že všetko so všetkým súvisí. Stretávame sa a komunikujeme s viacerými ľuďmi a nie každý vysiela pozitívne ióny. Mnohí z nás to aj fyzicky pociťujú, po odchode takýchto ľudí sme akoby bez energie. Ich negatívne ióny sa ale hromadia v našom priestore a my sme nesústredení, nervózni a vyčerpaní.
Na odstránenie negatívnej energie sa odporúča úplne jednoduchý trik. Postaviť na stôl pohár vody, pridať k nemu 1 lyžicu soli a 1 lyžicu jablkového octu. Potom už stačí sledovať výsledok. Ak sa voda zafarbí, v priestore nie je správna energia a procedúru musíme zopakovať. Ak si voda zachová svoju farbu a je priezračná po čase ju môžeme vyliať, vzduch už máme prečistený.pozitívne usporiadanie

Zmena na pozitívne vibrácie

Tento postup má aj svoje vedecké odôvodnenie. Soľ, ktorú pridávame do vody je iónová zlúčenina a má schopnosť viazať na seba negatívne ióny. Vo vzduchu ostáva prebytok pozitívnych iónov a priestor si vytvorí pozitívne vibrácie.

Dokonalá očista

K ďalším krokom na prúdenie pozitívnej energie k nám je upratania a vyhodenie starých nepotrebných vecí, najmä tých s negatívnou energiou.
Odborníci odporúčajú, aby sme si vytvorili jasnú stratégiu – čo si chceme nechať, čo darovať a čo predať.
V uvoľnenom a presvetlenom priestore prúdi pozitívna energia rýchlejšie a hlavne smerom k nám. Ľahšie k nám prídu nové veci a podnety. Možno až vtedy si uvedomíme, odkiaľ sme toľko zbytočností nabrali.pohár vody

Nevhodné darčeky

Nechajme si iba to, na čo sa radi pozeráme. Ak nám darovaný predmet vytvára negatívnu emóciu, je lepšie ho vyhodiť a neuvažovať nad tým. Takisto aj spomienkové predmety. Nie každý sa viaže na príjemnú skúsenosť. Takisto ich treba bez výčitiek vyhodiť a uľaví sa Vám.
Rozbité a pokazené predmety nie je vhodné ďalej uskladňovať. Vhodnejšie je ich opraviť alebo vyhodiť.
Pri očiste bytu je ale najdôležitejší Váš prístup a Vaše myslenie. My sami sa musíme naladiť príjemne a potom aj náš byt bude pozitívna oáza.

Posted in Byt