Ktorá prilba na motorku je kvalitná?

Preklápacia prilba LS2 FF399 https://www.eres-racing.sk/prilby-ls2-ff399-valiant/ s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených heliem v jednom modeli. Bradová časť sa dá aj s plexi jediným pohybom preklopiť úplne dozadu, a z plnohodnotnej integrálnej helmy sa Valiant počas chvíle zmení na vzdušnú otvorenú prilbu s nízkym aerodynamickým odporom.

černo-zelená helma

Plexi LS2 sú vyrobené z vysoko odolného, opticky korektného polykarbonátu najvyššej optickej triedy „A“ a poskytujú dokonale čistý výhľad bez skreslenia. Plexi sú bez rušivých bočníc pre nízku hladinu vnútorného hluku. Sklá sú vyrobené z protizahmlievaniu, s difúzorom a s UV ochranou a sú odolné proti poškriabaniu.
Dokonale spracované interiéry prilieb LS2 sú vyrobené z príjemných priedušných antibakteriálnych materiálov s krytými švami pre maximálne pohodlie. Všetky časti interiérov LS2 sú vynímateľné a dajú sa vyprať. Poťah je priedušný a antibakteriálny a je laserom vyrezávaný na polstrovaní. Obsahuje bradový deflektor.

bike-1836962_1920

Bezpečnosť je u značky LS2 na prvom mieste. Prilby LS2 sa vyrábajú s dôrazom na maximálnu bezpečnosť a poskytujú najvyššiu možnú ochranu. Vyklápacie helmy LS2 sú homologované ako integrálne a zároveň aj ako otvorené.
Zapínajú sa oceľovou rýchlosponou a majú spevnené podbradové remienky. Obsahujú reflexnú bezpečnostnú nášivku a viacdielnu EPS výstelku.